Wydarzenia w IFT

poprzednie wydarzenia • seminariakonferencje

• 2022-05-20 (piątek, 1230)
    Polska Akademia Umiejętności zaprasza na wykład prof. Artura Ekerta (University of Oxford, Merton College and University of Singapore), "Privacy for the paranoid ones - the ultimate limits of secrecy"
  • 2022-05-19 (czwartek 1615)
    Konwersatorium Fizyczne OK PTF; "Zwycięstwa w wyborach: Prawdziwe, przypadkowe i błędne" - prof. Piotr Faliszewski (II AGH)
  • 2022-05-12 (czwartek 1615)
    Konwersatorium Fizyczne OK PTF; "Surfaces of complex materials: New opportunities offered by noncontact AFM" - dr Martin Setvin (TU Vienna)
  • Redakcja  czasopisma naukowego Acta Physica Polonica B prezentuje specjalne podwójne wydanie zeszytu poświęconego zmarłemu Martinusowi Veltmanowi, członkowi międzynarodowego Komitetu Naukowego APPB. Zeszyt jest dostępny online.